Beste Leden van de Friese Fondclub,

Het seizoen is alweer aardig op weg en met het geringe aantal vluchten wat er is, beleven we toch veel plezier aan onze hobby en zo hoort het ook.

Maar wij, als bestuur van de Friese Fondclub kijken natuurlijk ook alweer vooruit. Zo heeft onze penningmeester vorig seizoen al aangekondigd, dat hij na twaalf jaar penningmeesterschap het stokje graag door wil geven. Op de voorjaarsvergadering zouden we Luut op gepaste wijze bedanken voor zijn inzet, maar door de huidige omstandigheden waar we in leven, kwam dit er niet van. We hebben Luut bereid gevonden om het penningmeesterschap dit jaar nog voort te zetten en daar zijn we erg blij mee!!

Helaas hebben we nog geen vervanger voor Luut gevonden en zijn we dus op zoek naar een nieuwe penningmeester voor onze mooie FFC. Graag doe ik dus nogmaals een oproep! Bent u goed met cijfers of weet u iemand binnen onze gelederen die ons bestuur wil komen versterken en het penningmeesterschap op zich wil nemen? Dan horen we graag van u/jou!! Dit mag bij het bestuur.

Met vriendelijk sportgroet,

Remco Bos.

Uitslag bekijken