Hierbij namens het huidige bestuur een kleine update over de gang van zaken tijdens dit vreemde seizoen.

Helaas hebben een 2tal bestuursleden afscheid genomen, het gaat hier om Luut van Benthem en Sijmen Luinenburg. Deze 2 heren hebben zich jarenlang ingezet voor de Friese Fondclub. Wij als bestuur willen ze daarvoor ook bedanken en helaas kunnen wij ze in dit jubileumjaar niet in het zonnetje zetten. Wel zullen wij ze een leuke attentie doen toekomen.

We hebben het korte vliegseizoen in een rap tempo afgewerkt en zo zijn er ook diverse prijzen gewonnen door diverse liefhebbers. Als bestuur zitten wij nu met een probleem, gezien het huidige Corona besluit mogen en kunnen we geen feestmiddag houden om de prijzen uit te delen en de kampioenen te huldigen. Wij als bestuur zitten met dit probleem in onze maag, zeker ook gezien het 40 jarig bestaan van onze Fondclub. Hier zouden we een “groot” feest van maken.  Helaas kan dit nu niet doorgaan. Wel hebben we hier een aantal extra prijzen op gezet. Nu willen wij als bestuur onze leden de keuze geven over hoe we deze prijzen kunnen gaan uitkeren. Als bestuur vinden we het namelijk niet wenselijk om onze leden te laten reizen om de prijzen op te halen. Geldprijzen worden als geldprijzen uitgekeerd echter zitten we met de vleesprijzen. Wij als bestuur laten de leden beslissen hoe ze de prijzen willen ontvangen. We hebben de volgende opties:

Vleesbon
Voerbon
Geldbedrag

Dit is een eenmalig actie gezien het huidige “corona” jaar. Voor volgend jaar zal het weer op de normale manier zijn. Graag horen wij van onze leden welke van bovenstaande opties jullie de prijzen wensen te ontvangen.  Graag ontvangen wij voor 21 november de reacties op het e-mailadres van de secretaris bercado@outlook.com . Na 21 november maken wij de balans op en zullen we dit op de site publiceren.

LET OP: meeste stemmen gelden.

Uitslag bekijken